Ana sayfa 10 Numara Kitap 10 Numara Motivasyon kitabı ön satışta!

10 Numara Motivasyon kitabı ön satışta!

1842
0
10 Numara Motivasyon kitabı ön satışta!

10 Numara Motivasyon kitabı ön satışta!

Gelirini korunmaya muhtaç çocuklara kollarını ve yüreğini açan Koruncuk Vakfı‘na bağışladığım ilk kitabım ’10 Numara Motivasyon’ ön satışa çıktı 🙂 Çalışandan patrona herkes için #10NumaraMotivasyon kitabı siparişlerinizi aşağıdaki online kitap sitelerinden verebilirsiniz.

http://www.dr.com.tr/Kitap/10-Numara-Motivasyon/Hilmi-Isikoren/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0000000712610

https://www.prefix.com.tr/urun_liste.asp?kid=1791132

http://www.kitapadresi.com/ceres-yayinlari/10-numara-motivasyon-hilmi-isikoren

http://www.kitapyurdu.com/kitap/10-numara-motivasyon/403605.html

http://www.pandora.com.tr/urun/10-numara-motivasyon/522930

http://www.finalpazarlama.com/kitap/ceres-yayinlari/10-numara-motivasyon/010292648

http://www.sozcukitabevi.com/hilmi-isikoren

http://www.kitapsahaf.net/hilmi-isikoren-w116091.html

http://www.kitapsihirbazi.com/hilmi-isikoren-w94468.html

https://www.odakitap.com/hilmi-isikoren

https://www.eganba.com/kisiler/hilmi-isikoren

1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya gittim, döndüğümde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantıma başladım. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer aldım, marka 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline geldi.

1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdim. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüğünü (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yürüttüm, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketimi kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdum. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. Ayrıca 2013 yılından beri başta üniversiteler olmak üzere çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için başarı üzerine motivasyon seminerleri düzenlemekteyim.

Dün ilk kitabım ’10 Numara Motivasyon’ ön satışa çıktı. Kitabımın tohumlarını 2012 yılında www.10numaramotivasyon.com sayfamızda yazdığım başarı üzerine motivasyon temelli satış ve pazarlama içerikli yazılarla attım. 10 Numara Motivasyon kitabı iş dünyasında çok geniş bir kitleye sesleniyor. Çalışandan patrona herkes için başarı üzerine farkındalık kazandıracak bir çok özgün paylaşımı içinde bulunduruyor. 10 Numara Motivasyon kitabı, kişinin kendisini geliştireceği adımlar, satış ve pazarlama konusunda ışık tutacak tavsiyeler, hayatta başarılı olmanın yolları, sahip olduklarımızın farkında olmakla ilgili çeşitli örnek ve hikayeler ve iş dünyasında yükselmenin sırları gibi konularla, akıcı ve bir solukta okunsun, bir başucu kitabı olarak kitapseverlerin koleksiyonunda yer alsın diye tasarlandı.

Günlük yüz bine yakın görüntülenme ile sektörün en çok takip edilen emlak sitesi www.emlakgundemi.com.tr 10 Numara Motivasyon kitabımın sponsoru oldu. İlk kitabımın gelirini ise korunmaya muhtaç çocuklara kollarını ve yüreğini açan
‘Koruncuk Vakfı’na bağışladım.

Kitabın hayat bulmasında daima yanımda olan değerli aileme, uzmanlıklarıyla
yol gösteren Ceres Yayınları’na, maddi manevi desteğini esirgemeyen
Emlak Gündemi’ne, inancı ile daima yanımda olan ve kitabın editörlüğünü de
üstlenen değerli ortağım Belgin Benek’e, yazılarıma yaptıkları beğeni, yorum
ve paylaşımlarıyla beni yüreklendiren okuyuculara, takipçilere, arkadaşlara,
dostlara ve tüm sevenlere çok teşekkür ederim ☺. Umarım 10 Numara Motivasyon okuyucuların hayatlarına bir değer katar, faydalı bir eser olarak tekrar tekrar okunur, paylaşılır, sevgi ve saygılarımla,

Hilmi Işıkören

 

Önceki makaleÇalışandan patrona herkes için
Sonraki makaleİyilerin kaybedeceği tek şey nedir?
1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdi. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüklerini (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yapan Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdu. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2013 yılı itibarıyla çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için başarı üzerine motivasyon seminerleri düzenlemekte, sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler vermektir. www.hurriyetemlak.com ve www.emlakgundemi.com.tr 'de köşe yazarlığı yapan Hilmi Işıkören’in yazıları zaman zaman Hürriyet Yazar Kafe’de de yayınlanmakta, iş ve hayata dair ilham veren fikir ve tavsiyelerini paylaştığı www.10numaramotivasyon.com sayfası bugün yüz otuza yakın ülkede binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here