Ana sayfa Arşiv Dünya markası olmak

Dünya markası olmak

1220
0
Dünya markası olmak
Dünya markası olmak

Dünya markası olmak için sevenlerinle birlikte yürümelisin!

#Beşiktaş‘ın ComeToBeşiktaş’lı transfer videosu dünya çapında gündem oldu. Beşiktaş taraftarlarının sosyal medyada takımda görmek istedikleri yıldız futbolculara ‘Come to Beşiktaş’ mesajları bir fenomene dönüştü. Beşiktaş tayfası adıyla yapılan bu hareketi Beşiktaş kulübü de sahiplendi ve ”Come to Beşiktaş’ formalarını satışa sundu. Dünyaca ünlü yıldız golcü Alvaro Negredo’nun dün imza atmasıyla hazırlanan transfer videosu CNN İnternational’dan Fox İnternational’a kadar bir çok yerde yayınlandı.

Dünya markası olmak için sevenlerinle birlikte hareket etmelisin. Beşiktaş taraftarlarıyla birlikte hareket ediyor ve dünya çapında yükseliyor. Biliyor ki başarı tek başına gerçekleştirilemez. Başarı takım işidir, birliktelik, ortak hareket etmeyi gerektirir. Gönülden tebrikler Beşiktaş!

Hilmi Işıkören

 

Önceki makaleİnsanları sev
Sonraki makaleDram
1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdi. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüklerini (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yapan Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdu. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2013 yılı itibarıyla çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için başarı üzerine motivasyon seminerleri düzenlemekte, sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler vermektir. www.hurriyetemlak.com ve www.emlakgundemi.com.tr 'de köşe yazarlığı yapan Hilmi Işıkören’in yazıları zaman zaman Hürriyet Yazar Kafe’de de yayınlanmakta, iş ve hayata dair ilham veren fikir ve tavsiyelerini paylaştığı www.10numaramotivasyon.com sayfası bugün yüz otuza yakın ülkede binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here