Ana sayfa Arşiv Emlakta Lider Geliştirme Programı bülteni

Emlakta Lider Geliştirme Programı bülteni

377
0
Emlakta Lider Geliştirme Programı bülteni
Emlakta Lider Geliştirme Programı bülteni

Emlakta Lider Geliştirme Programı bülteni

EMLAKTA LİDER GELİŞTİRME PROGRAMI İLE LİDERLER YETİŞİYOR!

“İnsanlar ikincileri sever ancak iş emlak olunca lideri seçer.” Hilmi Işıkören

Emlakta markalaşmada 21 yıllık deneyimiyle sektörün duayen ismi Hilmi Işıkören ve emlakta iletişim ve pazarlamada 13 yıllık deneyimiyle Belgin Benek’in ortak olduğu Işıkören Danışmanlık tarafından geliştirilen “Emlakta Lider Geliştirme Programı” emlak ofislerini ve emlak danışmanlarını bölgesinde lider yapacak.

İddialı program, “Emlakta Lider Geliştirme Programı” ile işinizde yönetim, ekip oluşturma, iletişim, satış ve pazarlama stratejilerine hakim olarak emlakta bölgenizin lideri olmayı vaat ediyor.

‘Emlakta Lider Geliştirme Programı’ emlak danışmanlarının ve dolayısıyla da onların çalıştığı emlak ofislerinin bölgelerinde lider olmasını hedefleyerek sektörde bir ilke imza atıyor. Ayrıca programı rekabete duyarlı yapısı farklı kılıyor. Bir emlak ofisi bu programı alırken aynı bölgedeki başka bir emlak ofisi aynı programı alamıyor. Üstelik programa katılacak olan emlak ofisi ya da danışmanın bir markaya ait olma şartı da aranmıyor. Geliştirme Programına katılan katılımcılara bölgesinde lider olmaya hak kazandığının nişanesi olarak Işıkören Danışmanlık onaylı katılım belgesi veriliyor. Katılım belgesi olan lider ofis ve lider danışmanlar Işıkören Danışmanlık ya da kendilerinin geliştirdiği bireysel ve kurumsal portföylerden paylaşım yapabilecekleri özel bir networkün içinde yer alacaklar.

“Dünyada satılabilecek en yüksek fiyatlı ürünler emlak danışmanlarının portföylerindedir.  Bu yüzden onlar diğer sektörlerdeki danışmanlardan çok daha donanımlı olmak zorundalar. Broker ya da danışmanlar, değer yaratan etkili hizmetleriyle, müşterilere yol gösteren, görüş ve önerileri dikkate alınan kişilerdir. Endişe yaratmayan, güçlü, güvenilir ve sağlam karakterler emlak işini hak ettiği şekilde yapabilir ve hak ettiğini alabilir. İşte bu özel insanlar emlak işini dönüştürecek liderlerdir. Bizim çözümümüz ‘Emlakta Lider Geliştirme Programı’ ile emlak ofisi sahipleri ve danışmanlarını liderliğe taşımak. Bunun için katılımcıların yapacakları tek şey programın tamamına katılmak ve paylaştıklarımızı uygulamak.” diyen Hilmi Işıkören ülkenin her yanında uygulanmaya hazır olduğunu sözlerine ekledi.

‘Emlakta Lider Geliştirme Programı’nı geliştiren Işıkören Danışmanlık kurucu ortağı Belgin Benek “Emlakta yol göstericilere, liderlere ihtiyaç var. Bu ihtiyaca karşılık veren piyasadaki en etkili ürün ‘Emlakta Lider Geliştirme Programı’. Programın zengin içeriği birçok video, tartışma, uygulama ve test ile destekleniyor. Böylece öğrenilenlerin sahada uygulanmasını teşvik ederek sonuç almayı sağlıyoruz.” diyerek programa olan inancını dile getirdi.

Emlakta Lider Geliştirme Programı’nın bedeli hakkında bilgi sahibi olmak için 0532 374 10 70 nolu telefonu arayarak iletişime geçerek liderliğe adım atılabilir.

info@isikoren.com

www.isikoren.com

Önceki makaleUmut ne bitene kadar?
Sonraki makaleKimden korkmalı?
1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdi. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüklerini (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yapan Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdu. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2013 yılı itibarıyla çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için başarı üzerine motivasyon seminerleri düzenlemekte, sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler vermektir. www.hurriyetemlak.com ve www.emlakgundemi.com.tr 'de köşe yazarlığı yapan Hilmi Işıkören’in yazıları zaman zaman Hürriyet Yazar Kafe’de de yayınlanmakta, iş ve hayata dair ilham veren fikir ve tavsiyelerini paylaştığı www.10numaramotivasyon.com sayfası bugün yüz otuza yakın ülkede binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here