Ana sayfa Güncel Paylaşımlar Duyurular İkinci olmak yeterli midir?

İkinci olmak yeterli midir?

427
0
İkinci olmak yeterli midir?
İkinci olmak yeterli midir?

İkinci olmak yeterli midir?

“En tepedeki kişiysen düşünmen gereken tek şey kendi politikalarındır.” Churchill

“Eğer iki numaraysan, politika üretmeye, strateji geliştirmeye başlamadan önce, en tepedekinin yani liderin ve diğer rakiplerinin düşündükleri hakkında da kafa yorman gerekir. Ayrıca insanlar ikincileri sever ancak iş #emlak olunca lideri seçer.” Hilmi Işıkören

Ertelemeyin. Tam zamanı… Emlak sektörü yasadan dolayı çok hareketli. Sular durulduğu zaman sizde bölgenizin emlak lideri olarak yolunuza devam edin. Emlak ofisinizde danışmanlarınızla birlikte ya da bireysel katılımla kendinizin katılacağı ‘Emlakta Lider Geliştirme Programı’yla bölgenizin #emlak lideri olabilirsiniz. Bilgi ve katılım için: info@isikoren.com www.isikoren.com

EMLAKTA LİDER GELİŞTİRME PROGRAMI

Program Vaadi: “Emlakta Lider Geliştirme Programı” ile emlak ofisi sahibi ya da emlak danışmanı olarak her türlü bilgi, uygulama, iletişim, satış ve pazarlama stratejilerine hakim olup emlakta bölgenizin lideri olacaksınız.

Emlakta Lider Geliştirme Programı’nı kimler veriyor?

Emlakta Lider Geliştirme Programı, uluslararası üç emlak markasının başında yer alan sektörün duayen ismi, emlakta 21 yıllık tecrübesiyle danışman, eğitmen Hilmi Işıkören ve emlakta iletişim ve pazarlamada 13 yıllık deneyimiyle danışman ve eğitmen Belgin Benek tarafından veriliyor.

 • Bakış açısını emlakta liderlik için konumlamak,
 • Markanızı bölge liderliği üzerine doğru konumlandırmak,
 • Hedeflerinizi bölge liderliği için bilimsel yöntemlerle yeniden planlamak,
 • Danışmanların müşterilerine liderlik etmesi, ofis sahiplerinin danışmanlara liderlik etmesi üzerine stratejiler geliştirmek,
 • Sosyal medyayı emlakta bölge liderliği için yeniden yapılandırmak,
 • Emlakta bölge çalışmasını liderlik üzerine kurgulamak,
 • Portföyler üzerine değer tuvali çalışmasıyla birinci el, proje ve ikinci el emlak satışlarında bölgenin lideri olmak,
 • Alıcılarla çalışmayı lidere yakışır şekilde yönetmek,
 • Tabela, ilan, reklam konularında lider tanıtımlar yapmanın sırlarını öğrenmek,
 • Emlakta müşterileri ikna etme sanatını öğrenerek liderliğe ulaşmak,
 • Emlakta satışları katlamanın 13 yolunu öğrenerek liderliğe yükselmek,
 • Emlakta telefonda etkili iletişim biçimlerini öğrenerek liderliğe uzanmak,
 • Emlakta güven yaratarak satış açmanın yollarını öğrenerek liderliğe yürümek,
 • Emlakta satış kapatmanın sırlarını öğrenerek bölgenizin lideri olmak,

Yukarıdaki konulara testler, tartışmalar, videolar, dünyadan ve Türkiye’den güncel örnekler ve uygulamalar ile emlak işini uzmanlarından öğreneceğiniz benzersiz bir program gerçekleştirdik. Emlakta Lider Geliştirme Programı ile amacımız sizi bölgenizin lideri yapmak.

Ne zaman başlıyor? Ne kadar sürüyor?

Emlak Ofisleri için: Program toplamda 36 saatten oluşur. Emlak ofisi sahibi olarak emlak danışmanlarınızla birlikte kendi ofisinizde bu programa katılabilirsiniz. Talebinizi info@isikoren.com’a yollayın, tarihleri karşılıklı planlayıp programı derhal başlatalım.

Emlak ofisleri için koşulları nelerdir?

 • Programın katılımı 25 ile sınırlıdır. Bir emlak ofisinin bu sayının üzerinde katılımcısı olması durumunda yeni bir program açılır ve ayrıca ücretlendirilir.
 • 36 saatlik program hafta içi bir gün, günde 3 saat olmak üzere ayda bir günden 1 yıla yayılmaktadır. Ancak emlak ofisi sahibi olarak programı daha yoğun hale getirebilir, daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Örneğin haftada bir gün 3 saat alınırsa, ayda 12 saatten 3 ayda programı tamamlamak mümkün olabilir.
 • Emlak ofisinizin Ticaret Odasına ya da Emlak Odasına kayıtlı olması gereklidir.
 • Emlak ofisi sahibi olarak sizin Emlakta Lider Geliştirme Programı sözleşmesini imzalayarak toplam 36’ı saate katılacağınızı taahhüt etmeniz ve yarım bıraktığınız takdirde kalan saatlerin bedelini ödemeyi kabul etmeniz gereklidir.
 • Emlakta Lider Geliştirme Programı rekabete duyarlıdır. Programa katılan bir emlak ofisi 36 saatlik programı tamamlayıncaya dek ofisinin bulunduğu yerden 1 km yarıçaplı daire içerisinde başka bir emlak ofisine aynı programın verilmeyeceği tarafımızdan sözleşmede taahhüt edilir, aksi durumda programın bedeli kadar cezai yaptırım kabul edilir.
 • Emlakta Lider Geliştirme Programı’na katılan katılımcılara bölgesinde lider olmaya hak kazandığının nişanesi olarak Işıkören Danışmanlık onaylı katılım belgesi verilir. Katılım belgesi olan lider ofis ve danışmanlar Işıkören Danışmanlığın ya da kendilerinin geliştirdiği bireysel ve kurumsal portföylerden paylaşım yapabilecekleri bir networkün içinde yer alırlar.
 • Emlakta Lider Geliştirme Programı’nın bedeli hakkında bilgi sahibi olmak için 0532 374 10 70 nolu telefonu arayarak lütfen iletişime geçiniz.

Bireysel katılımlar için: Program toplamda 36 saatten oluşur. Bir emlak ofisi sahibi ya da emlak danışmanı veya sektöre yeni girecek biri olarak bireysel katılmak istiyorsanız, talebinizi info@isikoren.com email adresine yollayın, maksimum 25 kişinin katılacağı ilk açılacak eğitime sizi dahil edelim.

Bireysel başvurular için koşulları nelerdir?

 • Maksimum 25 kişinin katılımı ile Emlakta Lider Geliştirme Programı başlatılabilir.
 • Katılımcı olarak sizin Emlakta Lider Geliştime Programı sözleşmesini imzalayarak toplam 36’ı saate katılacağınızı taahhüt etmeniz ve yarım bıraktığınız takdirde kalan saatlerin bedelini ödemeyi kabul etmeniz gereklidir.
 • Emlakta Lider Geliştirme Programı toplam 36 saat olmak üzere her hafta 2 gün olmak üzere üç haftalık bir süreçte toplamda 6 günde İstanbul’da tarafımızdan belirlenecek bir eğitim salonunda gerçekleştirilir.
 • Emlakta Lider Geliştirme Programı’na İstanbul dışından talepler olursa yine en az 25 kişinin katılması durumunda uygun bir otelin eğitim salonunda toplam 36 saat olmak üzere 6 günlük bir program gerçekleştirilecektir.
 • Emlakta Lider Geliştirme Programı’na katılan katılımcılara bölgesinde lider olmaya hak kazandığının nişanesi olarak Işıkören Danışmanlık onaylı katılım belgesi verilir. Katılım belgesi olan lider ofis ve danışmanlar Işıkören Danışmanlığın ya da kendilerinin geliştirdiği bireysel ve kurumsal portföylerden paylaşım yapabilecekleri bir networkün içinde yer alırlar.
 • Sınırlı sayıda katılımcının kabul edileceği programa katılım talebinizi info@isikoren.comadresine iletebilir, programla ilgili bilgi almak için 0532 374 10 70 nolu telefonu arayarak iletişime geçebilir ya da http://www.isikoren.com/neler-yapariz/ linkinden detaylara ulaşabilirsiniz.
Önceki makaleÇok mu hızlısın?
Sonraki makaleSevgi sözleri
1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi. 1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdi. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüklerini (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yapan Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdu. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. 2013 yılı itibarıyla çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için başarı üzerine motivasyon seminerleri düzenlemekte, sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler vermektir. www.hurriyetemlak.com ve www.emlakgundemi.com.tr 'de köşe yazarlığı yapan Hilmi Işıkören’in yazıları zaman zaman Hürriyet Yazar Kafe’de de yayınlanmakta, iş ve hayata dair ilham veren fikir ve tavsiyelerini paylaştığı www.10numaramotivasyon.com sayfası bugün yüz otuza yakın ülkede binlerce kişi tarafından takip edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here